ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


 

ساختمان بلند پانوراما Panorama :

کلمه ی پانوراما به معنای سراسر نما می باشد. پانورامای ژوهانسبورگ بلندترین ساختمان کشور آفریقای جنوبی می باشد که اگر به طبقه ی پنجاهم آن بروید می توانید مناظره بسیار زیبایی از شهر ژوهانسبورگ را به ببینید.


ساختمان بلند پانوراما
ساختمان بلند پانوراما

 

رصد خانه ژوهانسبورگ :

رصدخانه ی ژوهانسبورگ با ساختمان ویژه ی خود یکی از اماکن گردشگری این شهر می باشد. می توان در این رصد خانه به تماشای زیبایی های آسمان ها و کهکشان ها پرداخت.


رصد خانه ژوهانسبورگ
رصد خانه ژوهانسبورگ

 

موزه آپارتاید  (Apartheid Museum) :

موزه آپارتاید یادآور تاریخ آفریقای جنوبی است. در سال 2001 در شهر ژوهانسبورگ افتتاح شده و یکی از جذابترین و تاثیرگذارترین موزه های این کشور برای گردشگران به شمار می رود. نمایش مسلسل گونه آغاز تاریخ خون بار آفریقا از سال 1948 تا 1994 یادآور دوران مبارزه علیه ستمگری تا پیروزی است. از برجسته ترین قسمت های این موزه نمایی از سلول انفرادی زندان های نژادپرستان آفریقای جنوبی است که نشان دهنده تغییر و دگرگونی در این کشور محسوب می شود .


موزه آپارتاید
موزه آپارتاید

 

غارهای استوک فونتین    (Sterkfontein Caves):

این غارها که در 50 کیلومتری شمال غرب ژوهانسبورگ واقع شده است نه تنها به دلیل سنگ های استالاگمیت (Stalagmits) خود از شهرتی فراوان برخوردار شده اند بلکه اکتشافات متعددی که در آن در خصوص نشانه هایی از وجود انسان های دو و نیم میلیون ساله صورت گرفته نیز این غارها را در ردیف میراث جهانی یونسکو به ثبت رسانده است. این غارها به دلیل یافته های دیگری همچون اکتشافات استخوان های چهار میلیون ساله که به پای کوچک شهرت یافته اند، نیز مشهور شده اند.

غارهای استوک فونتین
غارهای استوک فونتین

 

گلد ریف سیتی (Gold Reef City):

یکی از زیبایی های صنعتی ژوهانسبورگ معدن گردشگری و توریستی استخراج طلا در آن است. در این منطقه می توان با فرهنگ مردمی که بیش از صد سال پیش در اینجا زندگی می کرده اند آشنا شد و به تماشای تاریخ و فرهنگ آن می نشینند.


گلد ریف سیتی
گلد ریف سیتی

 

باغ وحش ها ژوهانسبورگ :

باغ وحش lion park یکی از زیباترین باغ وحش های کشور آفریقای جنوبی است که حیوانات مختلف وحشی در آن نگهداری می شوند. مهمترین و وحشی ترین حیوان این باغ وحش ، شیرها هستند ، باغ وحش ژوهانسبورگ johannesburg zoo   یکی دیگر از باغ وحش های زیبا و دیدنی این شهر است the banny park  ، هم دیگر باغ وحش بزرگ این شهر است که حیوانات وحشی مختلفی در آن در قفس و اسارت زندگی می کنند

.


باغ وحش ها ژوهانسبورگ
باغ وحش ها ژوهانسبورگ