ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


مشهورترین خیابان پیاده روی در بارسلونا، خیابان رامبلا است که مرکز میوه و تربار، تئاتر لیسو و یادبود کولوم در آنجا واقع شده است. در این بخش به معرفی مشهورترین و محبوبترین هتل بوتیک های نزدیک این خیابان پرداخته شده است.


هتل Pulitzer

هتل Pulitzer یکی از هتل بوتیک های شیک و مدرن بارسلونا است. این هتل رویکردی تازه ی در مهمان نوازی ارائه می دهد. هتل Pulitzer در کنار یک خیابان نسبتا آرام واقع شده و با خیابان رامبلا یک دقیقه پیاده فاصله دارد. هتل به سبک ایتالیایی طراحی و اتاقهای آن نیز به صورت کاملا ظریف و کلاسیک تزیین شده است. هتل Pulitzer دارای دو نوع رستوران ایتالیایی و رومی است که براساس ذائقه میهمانان غذا سرو می شود.  


هتل رجینا (Hotel Regina)

هتل رجینا درست کنار هتل Pulitzer قرار دارد. این هتل کمی پیشرفته تر از هتل Pulitzer است و در طراحی و دکور نیز به این موضوع توجه شده است. کارمندان این هتل کاملا رسم میهمان نوازی را می دانند و در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت میهمانان هتل هستند. طراحی و تزیینات اتاق ها به لحاظ زیبایی شناسی از سبک مینیمالیستی پیروی می کند و مکان لوکسی برای آرامش می باشند. پارچه های پنبه ای مصری و لباس های راحتی تماما نشان از یک اقامت لوکس را ارائه می دهد. اتاق های این هتل بسیار متنوع و از اقتصادی تا بسیار لوکس را می باشند.

 هتل نئری (Hotel Neri)

این بوتیک هتل جذاب در کنار یک خیابان مجلل و معروف بارسلونا درست در حاشیه ی یک میدان کوچک به نام: Placa Felipe Neri واقع شده است. هتل نئری در واقع یک قصر متعلق به قرن هجدهم بوده است که امروزه آن را بازسازی و به یک اقامتگاه لوکس تبدیل کرده اند. در بازسازی قصر تمامی موارد معماری و مرمت رعایت شده است و حتی  برخی از ویژگی های اصلی همچون سنگکاری ها باقی مانده است. این هتل 18 دقیقه با ساحل و تنها چند دقیقه با خیابان رامبلا فاصله دارد. همچنین هتل نئریتنها هتل متعلق به Relais & Châteaux  در بارسلونا می باشد.


هتل Soho House

هتل بوتیک Soho House بارسلونا در سال 2016 کار خود را شروع کرد ولی به سرعت به یکی از پرطرفدارترین مکان های اقامت برای گردشگران تبدیل شد. این هتل در خانه ای کاملا شیک و مدرن در انتهای بخش گوتیک مقابل بندر ویل مارینا قرار گرفته است. معماری این هتل بسیار فوق العاده است برای مثال باشگاه هتل به شکلی طراحی شده که گوی در خیابان های منهتن یا لندن قدم می زنید. اتاقها کاملا شیک و با مبلمان بسیار مجلل تزیین شده اند. در صورتی که هوا مناسب باشد استخر روباز هتل جایی مناسب برای آفتاب گرفتن است.


هتل Duquesa de Cardona

هتل Duquesa de Cardona، واقع در خط ساحلی Marina Port Vell در یک مجتمع لوکس واقع شده است. این هتل در قرن نوزدهم یک کاخ مجلل بوده و در سال 2003 بازسازی و تبدیل به یک هتل بوتیک لوکس شده است. هتل دارای تراس ها و پشت بام فوق العاده است که چشم اندازی پانوراما از شهر و بندر به میهمانان خود ارائه می دهد. استخر هتل نیز در پشت بام آن قرار دارد که برای آفتاب گرفتن چشم انداز بسیار فوق العاده دارد. هتل Duquesa de Cardona تنها 5 دقیقه با خیابان رامبلا فاصله دارد.