ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

با افتتاح قاب عکس دبي، پس از مدت‌ها انتظار مردم در 1 ژانويه مي‌توانند از نمايي 360 درجه شهر دبي را در پارک Zaabeel دبي تماشا کنند.

قاب عکس دبي پس از مدت‌ها انتظار افتتاح مي‌شود و مردم مي‌توانند از اين مکان تاريخي برجسته در زابل پارک از ساعت 10 صبح روز دوشنبه، اولين روز سال جديد تا ساعت 7 بعدازظهر بازديد کنند

 

 

بازديد از «قاب عکس دبي»، جاذبه جديد اين شهر، براي بزرگسالان 50 درهم و براي کودکان بين 3 تا 12 ساله 20 درهم ورودي دارد. افراد بالاي 60 سال و افرادي که داراي معلوليت هستند، مي‌توانند به همراه 2 نفر، رايگان از اين مکان زيبا ديدن کنند.

حسين لووت، مدير کل شهرداري دبي، در يک سخنراني مطبوعاتي درباره قاب دبي گفت:

اين قاب هديه سال نو به عموم مردم دبي است.

بازديدکنندگان قاب مي‌توانند بليت‌هاي خود را در Zabeel Park Gate 4 بر اساس اسلات‌هاي زماني انتخاب کنند. در دو هفته آينده، با همکاري Etisalat، يک پلتفرم آنلاين يکپارچه راه‌اندازي خواهد شد تا مردم بتوانند بليت‌هاي پارک سافاري دبي و قاب عکس دبي را آنلاين خريداري کنند

 

 

 

قاب دبي فقط 200 بازديدکننده در هر ساعت با 20 گروه در هر اسلات مي‌پذيرد. در بليت‌ها تاريخ و زمان را ذکر مي‌کنند، به طوري که افرادي که بليت‌هاي خود را خريداري مي‌کنند، بايد تاريخ و زمان بازديد خود را براي جلوگيري از تأخير و لغو شدن در نظر بگيرند.

دبي 260 ميليون درهم براي نشان دادن «داستان گذشته، حال و آينده» سرمايه‌گذاري کرده است. دو برج 150 متري شفاف از طريق يک پل 93 متري به هم متصل مي‌شود، بازديدکنندگان از طريق آن مي‌توانند نمايي 360 درجه را از شهر ببينند؛ شمال نمادهاي قديمي دبي را نشان مي‌دهد، از جمله ديرا، ام هورير و کرامه؛ در حالي که جنوب مراکز خريد مدرن، جاده‌هاي آسمان خراش شيخ زايد و برج خليفه را نشان مي‌دهد.