ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images

جشنواره‌ی «شب سفید» ملبورن یکی موفق‌ترین جشنواره‌های استرالیا است که شبی را سرشار از نور و رنگ و موسیقی و فیلم و غذا برای مخاطبانش رقم می‌زند و اکنون مسئولان این شهر، ابتکار عمل دیگری را برای تکمیل آن تدارک دیده‌اند.

ابتکار جدید دولت وابسته به «حزب کار» اندورز، با جان بخشیدن به تجربه‌های نمادین شبانه، تلاشی است همگام با جشنواره‌ی بسیار موفقوایت نایت ملبورن که طبق جدول زمانی خود، در ماه فوریه جاری برگزار می‌شود. نکته‌ای که از همه مهم‌تر است آن است که این رویداد متشکل از یک برنامه‌ی چند روزه‌ی متنوع است که شهرت ملبورن را به‌عنوان شهری جهانی با زندگی ۲۴ ساعته، خلاق و پر جنب و جوش، بیش از پیش ترقی می‌بخشد

بهترین بخش جشنواره امسال ملبورن، نمایش موزیکالی است که در اواسط سال و در شب‌های طولانی زمستان برگزار می‌شود تا هنرمندان فرصت بیشتری برای الهام گرفتن از شب داشته باشند؛ همچنین، جلوتر آمدن ساعت‌های شروع نمایش باعث می‌شود که خانواده‌های بیشتری بتوانند از این رویداد بهره ببرند

این رویداد به یادماندنی زمستانی با اتکا بر موفقیت‌های جشنواره‌ی وایت نایت ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است که شامل اجرای زنده‌ی نمایش و موسیقی و تجربیات فرهنگی و غذایی بود و موفق‌ترین رویداد یک ‌شبه‌ی فرهنگی در تقویم رویدادهای فرهنگی رشک‌برانگیز ملبورن به شمار می‌آید.

اولین برنامه از این رویداد سه روزه در آگوست سال ۲۰۱۹ برگزار می‌شود. جزئیات زمان‌بندی و برنامه‌های این رویداد در روزهای پیش از برگزاری منتشر خواهد شد.