ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره پکن


  پكن پايتخت پرجمعيت‌ترين كشور دنيا، مركز جمهوري خلق چين و يكي از شهرهاي مشهور و كهن دنيا مي باشد كه داراي قدمتي سه هزار ساله است . مناظر و چشم اندازهاي زيباي شهر پكن دارا بودن آب و هواي اقليمي گرم و نيمه مرطوب برخورداري از هر چهار فصل به صورت واضح و مشخص و و سرشار از محصولات متنوع و گوناگون كه از ويژگي هاي بارز اين شهر مي باشد. مساحت شهر پكن بيش از 16800 كيلومتر مربع بوده و جمعيتي بالغ بر سيزده ميليون نفر را شامل مي شود . شهر پكن مركز خطوط ارتباطي و حمل و نقل هوايي راه آهن و آزاد راههاي زميني كشور محسوب شده و در عين حال بزرگترين مركز علوم و فنون پيشرفته و مدرن در چين مي باشد. مهمترين نقاط ديدني شهر پكن عبارتند از : ديوار 6700 كيلومتر كه در داخل و خارج معروف به ديوار چين است. محراب ها ، آرامگاه ها و مقبره هاي باستاني پاركها و فضاي سرسبز و جنگلي مي باشد.

  اين شهر همچنين جلوس گاه امپراطوران سلسله‌هاي مينگ و كينگ تا انقلاب و تشكيل جمهوري در ???? بوده است. اين تاريخ كهن، يادگار‌هاي بسياري براي اين شهر برجاي گذاشته است.

  اگر تصور شما از پكن، سربازهاي انقلابي مائويست در يونيفرم‌هاي دكمه‌دار و در حال رژه در ميدان تيان‌آن‌من است، به آن سربازان ذهنتان اندكي استراحت بدهيد؛ اين شهر به جادوي هزاره جديد افسون شده و دگرگوني‌هاي حاصل از آن باقي سرزمين چين را نيز متأثر كرده است. جوانان چيني بيشتر از مائو به MTV علاقه نشان مي‌دهند؛ شعارهاي خلق از انقلاب فرهنگي جاي خود را به تبليغات لباس‌هاي كپي شده از طراحان نامدار و ‌گوشي‌هاي تلفن همراه داده‌اند.

  شهر پكن به همواري سطح و معماري همگون ساختمان‌هايش معروف است. تنها يك تپه در پهنه شهر قرار دارد و آن پارك جينگ‌شان در شمال شهر ممنوعه است. همچون معماري شهر ممنوعه، خيابان‌هاي شهر پكن بصورت مستطيل‌هاي متحدالمركزي دورادور شهر را احاطه كرده‌اند.

  شهر پكن بعنوان مركز سياسي و تجاري چين با وسعت حدود 80016 كيلومتر مربع يكي از مهمترين و جذاب ترين پايتخت هاي جهان محسوب مي شود. پكن داراي آب و هوايي چهارفصل بوده و بهترين زمان براي مسافرت به اين شهر، فصل پاييز و بهار مي باشد.آثار بسيار زيبا و باستاني پكن، خود حكايت از قدمت 3000 ساله اين شهردارد. مسئولان شهر پكن براي جزب جهانگردان اقدامات زيادي را فراهم ساخته كه از ساخت هتل هاي بسيار شيك و مجلل، مراكز تفريحي، مراكز خريد، سالنهاي نمايش، امكانات خوب حمل و نقل شهري، محلهاي مختلف براي اجراي اپراي Peking، و ديگر اماكن امروزي در كنار آثار باستاني همچون ميدان Tianamen، شهر ممنوعه، قصرهاي امپراطوري، ديوار بزرگ چين و معبد آسماني،قصر تابستاني و عمارت هاي زيبا همگي بهانه اي است براي حضور ميليونها توريست و جهانگرد از سراسر جهان در اين شهر.

  i think my husband cheated on me link my husband cheated on me blog
  cheat husband site women that cheat with married men
  women who cheated why do men have affairs women who cheated
  husband cheated on me blog.perecruit.com men and women
  dating a married woman link my boyfriend cheated on me with my mom
  women who cheat on relationships link cheat wifes
  coupon code walgreens photo coupon pharmacy walgreens promo
  abortion history http://abortionpill-online.com abortions facts
  printable walgreens photo coupons e-okul-panel-program.datalms.com.tr new prescription coupon
  diprolene 0.05% azithromycin celecoxib 100mg
  albuterol (salbutamol) 2mg open celebrex 200mg