ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره هواهين


  هوا هين (Hua Hin) يک تفرجگاه ساحلي معروف و مدرن در امتداد خليج تايلند است که در شمال شبه جزيره مالايا و در 200 کيلومتري جنوب بانکوک واقع شده است.

  اين منطقه در سال 1922 به وسيله پادشاه Prajadhipok به عنوان محلي براي گردش و استراحت خانواده سلطنتي تايلند انتخاب گرديد. وي به معمار ايتاليايي خود دستور داد که کاخ Phra Ratchawang Klai Kangwon که با نام «به دور از نگراني ها» معروف است را در اين منطقه بنا کند.

  اين امر باعث شد «هوا هين» که ابتدا يک روستاي ماهيگيري ساده و گمنامي بيش نبود، مطرح و مشهور شود. امروزه نيز اعضاي خانواده سلطنتي از اين محل براي استراحت و تفريح استفاده مي کنند. در واقع توجهي که پادشاه Prajadhipok به اين منطقه داشت باعث شد اين دهکده به مکاني شناخته شده براي تايلندي ها و حتي خارجي ها تبديل شود. برخي مردم تايلند مايلند تعطيلات خود را در اين مکان بگذرانند. در دهه 1980 بازسازي هتل راه آهن هوا هين توسط گروه هتلسازي سوفيتل (Sofitel) فرانسه – که به ساخت هتل هاي زنجيره اي و گرانقيمت مشهور است – عامل ديگري براي تسريع پيشرفت و رشد اين منطقه شد. اين هتل، در جلب نگاه توريست هاي خارجي به منطقه خوش آب و هواي هوا هين تاثير به سزايي داشت. امروزه تمام هتل هاي زنجيره اي دنيا، در هوا هين شعبه دارند.

  در سال هاي اخير تعداد کساني که با ترک محل اصلي زندگي خود، تصميم گرفته اند در اين منطقه ساحلي رحل اقامت افکنند افزايش داشته است. به همين دليل هوا هين به يکي از پررشدترين شهرهاي تايلند تبديل شده است.

  در اين منطقه علاوه بر ساختمان هاي بلند و خانه هاي زيباي ييلاقي، رستوران هاي خوب زيادي وجود دارد که با توجه به سليقه افراد، غذاهاي متنوع فرانسوي، ايتاليايي، آلماني و اسکانديناوي به آنان ارائه مي کنند.

  ساحل هوا هين داراي آب و هواي گرمسيري با رطوبت بالاست و بارش هاي گاه به گاه، هواي دلپذيري به آن مي بخشد. برخي گردشگران اروپايي، در فصل زمستان براي گريختن از سرماي گزنده هوا، به اين منطقه مسافرت مي کنند. اکنون ديگر خبر چنداني از اسکله هاي قديمي اين دهکده ماهيگيري نيست چرا که هتل هاي باشکوه، رستوران هاي مجهز و فروشگاه هاي محلي، زنجيره اي و شبانه متعددي در نقاط مختلف آن ساخته شده است.

  my husband cheated on me what do i do gpatterson.com i told my husband i cheated
  meet and cheat centaurico.com affair dating sites
  women who cheated why women cheat on men women who cheated
  ciprofloxacin 250mg prednisolone 5mg levaquin pill