ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت دریافت رایگان آخرین تورها از طریق ایمیل یا پیامک عضو شوید.

Background Patterns

Background Images


   

  درباره في في


  اگر به تايلند سفر کرده ايد و دوست داريد از بهترين مناظر طبيعي و گردشگري استفاده کنيد و بهره ببريد مي توانيد سري به پوکت بزنيد. در پوکت مي توانيد روزهاي خوب و خوشي را سپري کنيد، علاوه بر اين مي توانيد، به ديدار جزيره في في در همين پوکت برويد.

  اين جزيره که به في في معروف است يکي از مشهورترين و دلچسب ترين جزيره هايي است که در دنيا معروف شده و از سرتاسر دنيا هر سال توريست هايي خوش ذوق براي ديدار آم مي آيند، به طور کلي اين جزيره در ليست بهترين جاذبه هاي تايلند محسوب مي شود. در اين جزيره مي توانيد صخره هايي از جنس آهک ببينيد. معرفي جاذبه هاي ديدني پوکت تايلند هم براي کساني است که مي خواهند حسابي پوکت را بگردند.

  علاوه بر اين ساحل شني في في محلي مناسب براي قدم زدن با پاي برهنه است. غارهاي پنهان اين ناحيه هم بر هيجان شما خواهد افزود. براي ديدن بقيه ديدني هاي پوکت مي توانيد ديدني هاي پوکت را مورد بررسي قرار دهيد.

  البته اين جزيره در حدود ?? کيلومتري پوکت واقع شده است و حدود شش جزيره دارد که اصلي ترين آن ها جزيره في في کوچک و في في بزرگ است. در جزيره کوچک هيچ سکنه اي وجود ندارد اما در جزيره بزرگتر تعدادي مسلمان زندگي مي کنند

  غار Viking Cave در في في کوچک هوادارن زيادي دارد و مساحتي حدود ??? کيلومتر مربع دارد که نقش هاي روي ديوارغار بسيار زيبا هستند. در جنوب جزيره که خوراک شناگران است مي توانيد به دليل وجود مرجان و عمق خوب و امن به شنا بپردازيد.

  البته هيچ وسيله نقليه موتوري در اين مکان تردد نمي کند. در اين جزيره مي توان به راحتي با قايق پارويي دريا نوردي و با وسايل مخصوص صخره نوردي کرد.

  cure of aids aids/hiv facts what causes hiv and aids
  did my girlfriend cheat link i just cheated on my girlfriend
  how many people cheat developerstalk.com my husband cheated on me
  adult dog sex stories link adult sex stories
  the reward joke classic adult jokes jokes stories humor funny free readable adult stories adult jokes dirty jokes blonde jokes pick up lines humor stories funny
  cost for abortion what happens during an abortion dilatation & curettage
  abortion at 7 weeks myjustliving.com early abortion pill
  free prescription drug cards saveapanda.com walgreens photo promo
  rite aid load to card coupons blog.myexpensesonline.co.uk rite aid pharmacies