وقت سفارت هلند

0
وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند ، هلند کشور کوچکی است که بین بلژیک و آلمان در اروپای غربی قرار گرفته است. هلند بزرگتر از ایالت مریلند است، اما کوچکتر از ویرجینیای غربی است، گردشگری برای این کشور مهم است و بسیاری از بازدیدکنندگان برای دیدن هنر هلندی، معماری و گل ها  حتی تحصیل و اشتغال می آیند، گل لاله  صنعت بزرگ این کشور است و هلندی ها سالانه میلیاردها پیاز گل لاله  تولید می کنند

برای سفر و اجازه ورود به کشور هلند شما نیاز به ویزای این کشور دارید که برای اخذ ویزا ابتدا باید اقدام به وقت سفارت هلند کنید، و از آنجا که وقت دهی سایت با حجم ترافیک بالا به دلیل زیا د بودن درخواست ها میباشد کار دشواری است و نیاز به مهارت و تجربه دارد.

وقت سفارت هلند

آژانس هواپیمایی ژوان شن سفید با سالها تجربه در گرفتن وقت سفارت ها ،تهیه ی مدارک ، ارائه فرم در خواست ویزا و کارشناسان مجرب خود میتواند بهترین گذینه برای وقت سفارت هلند برای اخذ ویزای این کشور باشد،شما میتوانید با شماره های درج شده با اولین تماس تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان ما دریافت کنید و در صورت نیاز و دارا بودن شرایط تمام مراحل کار خود را تا دریافت ویزای هلند به ما بسپارید.

شماره های تماس :

02143926    

09363845200

وقت سفارت هلند

سفارت هلند (visa facilitation srervice) با نام مخفف VFC همان وک مرکزی هلند برای خدمات ویزا میباشد که متقاضی میتواند از طریق سایت و به صورت آنلاین جهت گرفتن وقت اقدام کند و با فرستادن ایمیلی معتبر حاوی اطلاعاتی چون نامه ی درخواست، اطلاعات شخصی ، زمان سفر ، نوع ویزای درخواستی به  سایت VFS درخواست خود را ثبت کند.
در وقت سفارت هلند دو نوع فرم وجود دارد که یک نوع آن فرم مربوط به ثبت نام از طریق سایت میباشد که از طریق VFS با درج اطلاعات ارائه میشود و نوع دوم فرم درخواست ویزای شینگن است که در زمان حضور به صورت کتبی در کنار مابقی مدارک به VFS ارائه میگردد.

متقاضی برای ارائه مدارک ، انگشت نگاری و مصاحبه بعد از گرفتن وقت سفارت باید به  وک مرکزی مراجعه کند،لازم به ذکر است که سفارت هلند و وک مرکزی VFS با هم متفاوت بوده و وک مرکزی یک شرکت خصوصی و جایگزین سفارت هلند میباشد.

وقت سفارت هلند

انواع وقت سفارت هلند


کشور هلند برای اجازه ورود به خاک خود چند نوع ویزا را ارائه میدهد که طبق درخواست متقاضی برای ویزا دارای شرایط خاصی میباشد :

ویزای توریستی هلند:


ویزای توریستی هلند به منظور سفر تفریحی به این کشور صادر میشود و نیاز به مدارکی چون بلیط رفت و برگشت ، اعلام مدت سفر ، سند رزرو هتل و... میباشد.

ویزای تحصیلی هلند:


این ویزا برای تحصیل در دانشگاه های معتبر هلند برای متقاضی صادر میشود و نیاز به مدارکی مانند گواهی اشتغال به تحصیل ، دعوتنامه از دانشگاه هلند ، تمکن مالی و... دارد

ویزای شغلی هلند:


ویزای شغلی به منظور اشتغال و سرمایه گذاری در کشور هلند صادر میشود و مدارکی چون حکم کارگزینی ، گواهی اشتغال ، نامه ی کارفرما ، معرفی نامه ، جواز کسب(مشاغل آزاد) ، پروانه طبابت و کارت نظام پزشکی(پزشکان) ، پروانه وکالت(وکلا) و... میباشد.

انواع وقت سفارت هلند

مدت زمان وقت سفارت هلند


مدت زمان وقت سفارت هلند بعد از اینکه متقاضی از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست خود میکند و بنا بر نوع ویزای درخواستی و حجم درخواست های بالا باید مدت زمانی چند هفته ای تا ۳ ماه را در نظر بگیرد و سفر خود را بنا بر این مدت زمان برنامه ریزی کند.
لازم به ذکر است که وقت سفارت هلند غیر قابل استرداد و تغییر است و زمانی که متقاضی در زمان مشخص شده حضور پیدا نکند تا یک ماه واجد شرایط ثبت نام نمیباشد.

مدارک وقت سفارت هلند


متقاضی برای وقت سفارت هلند و اخذ ویزای این کشور موظف به ارائه مدارک معتبر به سفارت این هلند میباشد و زمان حضور و تعیین وقت باید آنها را ارائه دهد :

•مشخصات فردی
•تصویر پاسپورت(دارای حداقل ۶ ماه اعتبار با دوصفحه خالی)
•آدرس ایمیل
•وضعیت تاهل
•آدرس پستی
•شماره تماس
•آدرس منزل
•نوع ویزای درخواستی(ارائه کامل مدارک نوع ویزا)
•تاریخ دقیق سفر(بلیط هواپیما)
•سند رزرو هتل

مدارک وقت سفارت هلند

بعد از تعیین وقت مدارک زیر همراه با مدارک ذکر شده بالا :

•اصل کارت ملی و شناسنامه
•دوقطعه عکس ۵/۳×۵/۴ با پس زمینه سفید
•گردش حساب مالی(پرینت ۳ ماه)
•نامه تمکن مالی
•سند ملک
•اصل پاسپورت جدید
•دعوتنامه( در صورت درخواست ویزای خانوادگی و شغلی و...)
•بیمه نامه مسافرتی
•گواهی تحصیلی(در صورت درخواست ویزای تحصیلی)
•مدارک شغلی(در صورت درخواست ویزای کاری)

هزینه وقت سفارت هلند


هزینه وقت سفارت هلند بنا بر نوع درخواست ویزا متقاضی و سن او متفاوت میباشد.
بعد از بررسی مدارک ارائه شده به سفارت هلند توسط کارگزاری مبلغ 60 یورو برای افراد بالای 12 سال و افراد 6تا 12 سال 35 یورو ، افراد زیر 6 سال به صورت رایگان برای سفارت و 29 یورو(برای تمامی متقاضیان) خدمات کارگزاری  متقاضی  باید به صورت نقد تحویل صندوق دهد

هزینه وقت سفارت هلند

مراحل گرفتن وقت سفارت آلمان توسط کارشناسان ما


۱.تماس با کارشناسان ژوان شن سفید با شماره های درج شده

۲. بررسی وقت سفارت هلند توسط کارشناسان ما

۳.پرسش کارشناسان ما از نوع سفر و زمان مورد نظر شما

۴.قبول کردن نوع درخواست شما در صورت مقدور بودن از لحاظ خالی بودن ظریفیت ثبت نام

۵.شروع به انجام کار و ارسال کانفرم وقت شما


وقت سفارت هلند در اسرع وقت با کارشناسانی مجرب و با تجربه در آژانس هواپیمایی ژوان شن سفید میتواند بهترین گذینه برای گرفتن ویزای کشور هلند برای شما باشد،با اولین تماس با شماره های درج شده و کسب اطلاعات مورد نظر و گرفتن مشاوره ویزای هلند خود از ابتدا تا اخذ ویزای همراه شما خواهیم بود.

شماره های تماس :

02143926   

09363845200

مدت زمان وقت سفارت هلند

تورهای هلند


درباره هلند بیشتر بدانیم

راهنمای سفر


آژانس مسافرتی ژوان شن سفید

آژانس مسافرتی ژوان شن سفید با بهترین و جامع ترین خدمات گردشگری با ۱۶ سال سابقه به صورت آنلاین و حضوری در نظر دارد با ارائه کامل ترین تورهای داخلی و خارجی در بهترین هتل های موجود با خیالی آسوده یک رزرو لذت بخش با تجربه های فوق العاده را برایتان تداعی کند.

شما می توانید با سایت ژوان شن سفید با کمترین وقت به رزرو آنلاین پروازهای خارجی و داخلی با بهترین کیفیت و کمترین نرخ و حتی رزرو بهترین هتل ها در ایران و سراسر جهان در هر ساعت از شبانه روز اقدام بفرمایید. همکاران ما به صورت کاملا حرفه ای و با صبر و شکیبایی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره در اسرع وقت به شما مسافران عزیز می باشند.

  © Copyright - All rights reserved by jouantravel.com - Developed: MKDesign