معرفی 5 تا ساحل شگفت انگیز آنتالیا

68

سواحل آنتالیا با شن‌های طلایی و آب‌های صاف و آرام، برای استراحت و تفریح بسیار مناسب هستند، می‌توانید در کنار آب و هوای خوب، در ساحل قدم بزنید، شنا کنید و از فعالیت‌هایی مانند شناور سواری، جت اسکی و غواصی بهره ببرید.

آنتالیا، شهری زیبا و تاریخی در جنوب ترکیه است که با سواحل زیبا و آب‌های صاف و آرام، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند که این شهر با تاریخی چندین هزار ساله، معماری زیبا و فرهنگ غنی، یکی از مقاصد محبوب تفریحی در جنوب ترکیه است.

سواحل آنتالیا

علاوه بر سواحل، آنتالیا دارای جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی زیادی نیز است که بازدید از قلعه ها، موزه آنتالیا، بازارهای تاریخی و مسجد هادریانوس، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از فرهنگ و تاریخ این شهر خواهد بود.

به طور کلی، آنتالیا با سواحل زیبا، فضایی دلنشین، جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، هتل‌های لوکس و رستوران‌های خوشمزه، یکی از بهترین مقاصد تفریحی در جنوب ترکیه است که به شما تجربه‌ای لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی از تعطیلات خواهد داد، تور آنتالیا ژوان شن سفید با سالها تجربه در برگزاری تورهای ترکیه و اراییه بهترین خدمات گردشگری و اقامتی و تورهای مقدون به صرفه میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد

سواحل آنتالیا

که در اینجا به معرفی 5 ساحل معروف و شگفت انگیز در آنتالیا میپردازیم:

 

ساحل کنیالتی  آنتالیا
 

ساحل آلانیا  آنتالیا

 

ساحل بلک  آنتالیا
 

ساحل کِمِر آنتالیا

 

ساحل لارا آنتالیا


ساحل کنیالتی آنتالیا

ساحل کنیالتی در آنتالیا، یکی از محبوب‌ترین مقاصد تفریحی در ترکیه است، این ساحل با آبی زیبا و شن‌های سفید، جذابیت زیادی برای گردشگران دارد.

همچنین، در این ساحل می‌توانید از فعالیت‌هایی مانند شنا، غواصی، جت اسکی، و بادبوردینگ لذت ببرید، علاوه بر این در امتداد ساحل، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و هتل‌های مجلل وجود دارند که شما را در طول اقامتتان در این منطقه، میزبانی می‌کنند،شما برای ورود به این ساحل باید ورودی پرداخت کنید

آدرس ساحل کنیالتی:


ترکیه، آنتالیا منطقه کنیالتی

ساحل کنیالتی در آنتالیا

به طور کلی، ساحل کنیالتی یک مقصد بسیار زیبا و شگفت‌انگیز برای تفریح و سفر به شهر زیبای آنتالیا است

ساحل آلانیا آنتالیا


ساحل آلانیا در آنتالیا، یکی از محبوب‌ترین سواحل ترکیه است که حدود یک کیلومتر مساحت دارد، این ساحل با آبی زیبا و شن‌های طلایی، جذابیت زیادی برای گردشگران دارد.

ساحل آلانیا در آنتالیا

همچنین، در این ساحل می‌توانید از فعالیت‌هایی مانند شنا، غواصی، جت اسکی، و بادبوردینگ لذت ببرید که یکی از سواحل مقدون به صرفه به شمار میرود علاوه بر این، در امتداد ساحل، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و هتل‌های مجلل وجود دارند که شما را در طول اقامتتان در این منطقه، میزبانی می‌کنند و با نزدیک بودن به  بازارهای محلی، قلعه تاریخی و موزه‌های جذاب، گردشگران را به خود جذب می‌کند.

ساحل بلک  آنتالیا


ساحل بلک  آنتالیا که در ۳۶ کیلومتری غرب آنتالیا قرار دارد جایی است که آبی زیبای دریا با شن‌های سفید و نرم، شما را به آغوش می‌گیرد. این ساحل، با فضایی آرام و دلنشین، شما را به دنیایی از آرامش و آرامبخش بخاطر وجود جنگل های زیاد و گونه های کمیاب و جذاب دعوت می‌کند.

آدرس ساحل بلک:


ترکیه، آنتالیا منطقه بلک  30 کیلومتری شهر آنتالیا

ساحل بلک  آنتالیا

اگر به دنبال یک محیط آرام و زیبا برای استراحت هستید، ساحل بلک بهترین گزینه است، اما اینجا فقط یک ساحل ساده نیست! شما می‌توانید از فعالیت‌هایی مانند شنا، غواصی، جت اسکی، و بادبوردینگ،زمین تنیس،گلف تاتا لذت ببرید.
همچنین بخاطر وجود سالن های متعدد و زیبا برای قرارهای کاری و اجلاس بسیار مناسب است

ساحل بلک  آنتالیا

ساحل کِمِر آنتالیا

ساحل کِمِر آنتالیا، یکی از زیباترین و محبوب‌ترین و تازه تاسیس مناطق تفریحی در جنوب ترکیه به دلیل وجود آبشارهای متعدد و چشمه های آب زیاد و مناظر شگفت انگیز است. این منطقه با دریای آبی و صاف، ساحل‌های شنی طلایی و آب و هوای گرم و معتدل، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

 آدرس ساحل کمر:


ترکیه،آنتالیا منطقه کمر

ساحل کِمِر آنتالیا

اگر به دنبال یک مکانی برای استراحت و تفریح و مقدون به صرفه هستید، ساحل کِمِر آنتالیا بهترین گزینه است، اینجا مکانی است که می‌توانید در آرامش و آسایش، در کنار آب و هوای خوب و طبیعت زیبا، از تعطیلات خود لذت ببرید، با قدم زدن در ساحل، می‌توانید از آفتاب و دریا لذت ببرید و با شنا در آب‌های آرام و صاف، روحیه خود را بهبود بخشید.

ساحل کِمِر آنتالیا

همچنین، می‌توانید از فعالیت‌هایی مانند ورزش‌های آبی، شناور سواری، جت اسکی و غواصی نیز بهره ببرید. ساحل کِمِر آنتالیا همچنین دارای رستوران‌های بسیاری است که غذاهای محلی و بین‌المللی را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید در این رستوران‌ها، از غذاهای لذیذ و خوشمزه لذت ببرید و در کنار آن، از چشم‌انداز زیبای دریا و ساحل نیز لذت ببرید.

همچنین در این ساحل با نصب پرچم های آبی رنگ برای قدم زدن و دیدن مناطق بکر در امنیت کامل برای گردشگران خود دست به کار شده است

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا، یکی از زیباترین و معروف‌ترین سواحل جنوب ترکیه است که حدودا ۶ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد که این ساحل با آب‌های آرام و صاف، ساحل‌های شنی طلایی و هتل‌های لوکس و مجلل یکی از شلوغ ترین سواحل آنتالیا است.

اگر به دنبال یک مکانی برای استراحت و تفریح هستید، ساحل لارا آنتالیا بهترین گزینه است. اینجا مکانی است که می‌توانید در آرامش و آسایش، در کنار آب و هوای خوب و طبیعت زیبا، از تعطیلات خود لذت ببرید و با قدم زدن در ساحل، می‌توانید از آفتاب و دریا لذت ببرید و با شنا در آب‌های آرام و صاف، روحیه خود را بهبود بخشید.

آدرس ساحل لارا آنتالیا:

ترکیه ،آنتالیا منطقه لارا

ساحل لارا آنتالیا

همچنین، می‌توانید از فعالیت‌هایی مانند ورزش‌های آبی، شناور سواری، جت اسکی و غواصی نیز بهره ببرید و در شرق این ساحل صخره های طبیعی و زیبایی وجود دارد که از دل این صخره ها آبشار زیبا دودن وجود دارد، این ساحل همچنین دارای هتل‌های بسیاری است که با طراحی مجلل و لوکس، امکانات کامل و خدمات عالی، شما را به خود جذب می‌کنند که این هتل‌ها با اتاق‌های فضیلتی، استخرهای بزرگ، رستوران‌های خوشمزه و سرویس‌های با کیفیت، به شما امکان اقامتی لوکس و لذت‌بخش را می‌دهند.

ساحل لارا آنتالیا


کلام  آخر:
آنتالیا شهری  است که در سواحل دریای مدیترانه قرار دارد که این شهر با داشتن آب و هوای گرم و خشک، شن و ماسه‌های طلایی و دریای آبی و صاف، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در جهان است و آنتالیا دارای تاریخچه‌ی بسیار غنی و فرهنگ متنوعی است که با بازدید از موزه‌ها، بازارها و قلعه‌های قدیمی آن، قابل دسترسی است، همچنین این شهر دارای رستوران‌های بسیار خوبی است که غذاهای محلی و بین‌المللی را ارائه می‌دهند. در کل، آنتالیا یک شهر زیبا، پر جنب و جوش و پر از فرصت‌های تفریحی و گردشگری است.

راهنمای سفر


آژانس هواپیمایی ژوان شن سفید

آژانس هواپیمایی ژوان شن سفید با بهترین و جامع ترین خدمات گردشگری با ۱۶ سال سابقه به صورت آنلاین و حضوری در نظر دارد با ارائه کامل ترین تورهای داخلی و خارجی در بهترین هتل های موجود با خیالی آسوده یک رزرو لذت بخش با تجربه های فوق العاده را برایتان تداعی کند.

شما می توانید با سایت ژوان شن سفید با کمترین وقت به رزرو آنلاین پروازهای خارجی و داخلی با بهترین کیفیت و کمترین نرخ و حتی رزرو بهترین هتل ها در ایران و سراسر جهان در هر ساعت از شبانه روز اقدام بفرمایید. همکاران ما به صورت کاملا حرفه ای و با صبر و شکیبایی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره در اسرع وقت به شما مسافران عزیز می باشند.

  © Copyright - All rights reserved by jouantravel.com - Developed: MKDesign