معروف ترین مراکز خرید هند

38

معروف ترین مراکز خرید هند شامل بسیاری از برندهای داخلی و خارجی می ‌شوند. شما در این مراکز هم می‌ توانید محصولات سنتی هند را پیدا کرده و هم محصولات مدرن و به روز دنیا را خریداری کنید. ما را در این مقاله همراهی کنید تا معروف ترین مراکز خرید در کشور هند را به شما معرفی کنیم.

مرکز خرید بین المللی لولو در کوچی


آدرس: LuLu International Shopping Malls Pvt. Ltd. 34/1000, N.H 47, Edapally, Kochi - 682 024, Kerala

مرکز خرید بین المللی لولو در کوچی بزرگترین مرکز خرید در هند است. مرکز خرید لولو با مساحت 17 هکتار با بیش از 225 فروشگاه در چهار طبقه، دریچه هایی را به روی بیش از 100 برند بزرگ بین المللی در کرالا باز کرده است. این مرکز خرید همه چیز دارد، از رستوران ‌های با فضای عالی گرفته تا کافه‌ های مرتفع تا سالن ‌های سینما تا شما را سرگرم کند. جدای از اینها، این مرکز خرید بزرگترین پیست یخی مصنوعی آسیای جنوبی را به همراه پارکی سرگرم‌ کننده با ترامپولین و سالن بولینگ 12 لاین دارد. مرکزخرید لولو بهترین مرکز خرید در هند است که می توانید تمام برندهای بزرگ را زیر یک سقف پیدا کنید.

مرکز خرید بین المللی لولو کوچی

داخل مرکز خرید بین المللی لولو کوچیرستوران مرکز خرید بین المللی لولو کوچیامکانات تفریحی مرکز خرید بین المللی لولو کوچی

مرکز خرید سلکت سیتی واک در دهلی نو


آدرس: Select Infrastructure Pvt. Ltd. A-3, District Centre, New Delhi – 110 017 , India

سلکت سیتی واک دومین مرکز خرید بزرگ در فهرست هند است و تجربه ای مسحورکننده را ارائه می دهد. این مرکز خرید یکی از مقاصد خرید شناخته شده در دهلی نو می باشد. این مرکز خرید که در زمینی به وسعت 1.3 میلیون متر مربع گسترده شده است، چندین سالن سینما، رستوران های خوب و بهترین برندها را دارد. سلکت سیتی واک اولین فروشگاه کلوین کلین مستقل را در هند دارد. این مرکز خرید که توسط هتل های زیادی احاطه شده است، مکانی مناسب برای همه گردشگرانی است که به دهلی نو می آیند.

مرکز خرید سلکت سیتی واک دهلی نو

داخل مرکز خرید سلکت سیتی واک دهلی نورستوران مرکز خرید سلکت سیتی واک دهلی نو

مرکز خرید الانته در چاندیگار


آدرس: 178-178A, Industrial & Business Park Phase - 1, Chandigarh 160002

الانته سومین مرکز خرید بزرگ هند با مساحت 1.15 میلیون متر مربع است. این مرکز خرید دارای بیش از 200 فروشگاه خرده ‌فروشی، یک تئاتر با هشت سالن، و حدود چهار طبقه و دو طبقه زیرزمین است. فضای بازی کودکان نیز در این مرکز خرید موجود است. یکی از برترین مراکز خرید در هند است. این مرکز خرید واقعاً یک فروشگاه است و همه چیز دارد. با گشت وگذار زیاد براى خریدهای عالی از برندهاى ممتاز، ناامید نخواهید شد.

 مرکز خرید الانته در چاندیگار

داخل مرکز خرید الانته در چاندیگاررستوران مرکز خرید الانته در چاندیگارامکانات تفریحی مرکز خرید الانته در چاندیگار

مرکز خرید دی ال اف در نویدا


آدرس: Plot No - M 03, Sector 18, Noida 201301 (NCR), India

نویدا، شهری شلوغ در اوتار پرادش، در چند دهه گذشته از نردبان کلانشهرهای برتر هند بالا رفته است. این شهر تجربیات هیجان انگیز زیادی برای ارائه دارد و یکی از بزرگترین مراکز خرید هند، دی ال اف یا سایبر هاب هند یکی از آنهاست. این مکان پر از انرژی است و فعالیت‌ های سرگرم ‌کننده عالی و تجربه‌ های عالی از صرف غذا و البته لذت‌ های خرید فراوانی را ارائه می‌ دهد. این مرکز خرید بیش از 300 برند و 5 منطقه خرید سفارشی دارد تا هر انسان مشتاق خرید را به وجد بیاورد. این مرکز خرید با 75 گزینه غذا و نوشیدنی و 7 سالن سینما، تجربه وسیعی را برای همه افراد با علایق مختلف فراهم می کند.

 مرکز خرید دی ال اف نویدا

 داخل مرکز خرید دی ال اف نویداامکانات تفریحی مرکز خرید دی ال اف نویدارستوران مرکز خرید دی ال اف نویدا

فینیکس مارکت سیتی در بمبئی


آدرس: Offbeat Developers Private Limited Phoenix Marketcity Mumbai, Lal Bahadur Shastri Marg, Kurla West, Mumbai - 400070

فینیکس مارکت سیتی در 1.2 متر مربع گسترده شده است. قبل از افتتاح لولو مال کوچی، اگر بپرسید که بزرگترین مرکز خرید در هند کدام بود، می گویند فینیکس مارکت سیتی بود. مانند تمام شهرهای دیگر بازار فونیکس، این مرکز خرید بالاترین کیفیت را ارائه می دهد. همچنین دارای های استریت فونیکس است که خانه تمام خرده فروشان لوکس برتر از جمله گوچی، آرمانی، شنل و غیره است. بیش از 600 فروشگاه خرده فروشی محلی و بین المللی به همراه 14 تئاتر، 70 رستوران بزرگ و کیوسک در آنجا وجود دارد.

فینیکس مارکت سیتی بمبئی

داخل فینیکس مارکت سیتی بمبئیامکانات تفریحی فینیکس مارکت سیتی بمبئیرستوران فینیکس مارکت سیتی بمبئی

مرکز خرید فان ریپابلیک در لاکنو


آدرس: Fun Republic Mall, Lohia Path, Nehru Enclave, Gomti Nagar, Lucknow, Uttar Pradesh – 226010

فان ریپابلیک، یکی از برترین مراکز خرید هند در گومتی ناگار لاکنو، توسط شرکت زو ساخته شده است. این مرکز خرید 970000 مترمربع مساحت دارد و به عنوان پنجمین مرکز خرید بزرگ در هند شناخته می شود. این مرکز خرید در ابتدا درهای خود را در سال 2007 باز کرد و یک هتل با 60 اتاق در داخل آن به اضافه چندین شرکت تجاری خرده فروشی دیگر را در خود جای داده است. یک فضای بازی و یک تئاتر نیز در این مرکز خرید گنجانده شده است.

مرکز خرید فان ریپابلیک لاکنو

داخل مرکز خرید فان ریپابلیک لاکنورستوران مرکز خرید فان ریپابلیک لاکنو

پارک تجارت جهانی در جیپور


آدرس: World Trade Park Ltd., JLN Marg, Jaipur 302017

پارک تجارت جهانی در جیپور، یکی از بزرگترین مراکز خرید کشور از نظر مساحت مربع، به دلیل داشتن اولین فناوری نمایش تصویر بر روی سقف قابل توجه است. گزینه های عالی سرگرمی، اقامتگاه، کلوپ های سلامت، رستوران ها و فضای اداری همگی در 11 سطح مرکز خرید قرار دارند. دو ساختمان این مؤسسه که رستوران‌ها را در خود جای داده‌اند، توسط یک پل به هم متصل می‌شوند. به طور کلی، بازدید از این مرکز خرید برای خرید یک تجربه منحصر به فرد عالی است.

پارک تجارت جهانی در جیپور

داخل پارک تجارت جهانی در جیپوررستوران پارک تجارت جهانی در جیپورامکانات تفریحی پارک تجارت جهانی در جیپور

مرکز خرید مانتری اسکوئر در بنگلور


آدرس:  No 1, Sampige Rd, Malleshwaram, near Central bus stop, Bengaluru, Karnataka 560003, India

مرکز خرید مانتری اسکوئر در بنگلور که در سال 2010 توسط سرمایه گذاران مانتری افتتاح شد، در سال های اخیر به یک نماد شناخته شده تبدیل شده است. این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید هند از نظر فضای خرده فروشی و تنها مرکز خرید در کشور با اتصال مستقیم مترو است که در حال فعالیت است. پس از یک روز طولانی خرید، به لطف هتل های بنگلور به راحتی می توانید در یک تخت دنج و راحت استراحت نمایید.

مرکز خرید مانتری اسکوئر بنگلور

داخل مرکز خرید مانتری اسکوئر بنگلوررستوران مرکز خرید مانتری اسکوئر بنگلور

فینیکس مارکت سیتی در پونا


آدرس: Vamona Developers Private Limited Phoenix Marketcity Pune, S No. 207, Viman Nagar Road, Viman Nagar, Pune - 411014

یکی دیگر از بزرگترین مراکز خرید در فهرست هند توسط همان سرمایه گذاران فونیکس مارکت سیتی بمبئی ساخته شده است. در پونا، به‌ خوبی به‌ عنوان یک فروشگاه برای تمامی نیازهای خرید و سرگرمی شما شناخته می‌شود. فنیکس مارکت سیتی پونا از مراکز خرید برتر در هند است که اگر قصد دارید در پونا از خرده فروشی ها خرید کنید ، به شما کمک می کند.

فینیکس مارکت سیتی پونا

داخل فینیکس مارکت سیتی پونارستوران فینیکس مارکت سیتی پوناامکانات تفریحی فینیکس مارکت سیتی پونا

مرکز خرید اوریون در بنگلور


آدرس: Dr Rajkumar Rd, Rajajinagar, Bengaluru, Karnataka 560055، India

مرکز خرید اوریون دربنگلور یک فروشگاه و یک مقصد مناسب برای کسانیست که می خواهند در رستوران های آنجا غذاهای عالی سرو کنند. یکی از بزرگترین مراکز خرید هند و فضای متمایز اینجا تجربه متمایز را ارائه می کند. این  مرکز خرید یکی از اجزای دروازه بریگاد است، یک منطقه یکپارچه و گسترده و ممتاز. مرکز خرید اوریون در چهار سطح با مراکز خرید، مولتی پلکس ها، زنجیره های غذایی و البته فضای شگفت انگیز بولینگ و بازی پراکنده شده است. این مرکز خرید نمایشگاه های مختلف هیجان انگیزی را نیز برگزار می کند که برای تجربه کردن آنها باید در آنها شرکت کنید.

مرکز خرید اوریون بنگلور

داخل مرکز خرید اوریون بنگلوررستوران مرکز خرید اوریون بنگلور


در این مقاله سعی بر آن شد که شما با معروف ترین مراکز خرید هند بیشتر آشنا شوید. امیدواریم که در سفر به هند تجربه خرید بسیار لذتبخشی داشته باشید.

راهنمای سفر


آژانس هواپیمایی ژوان شن سفید

آژانس هواپیمایی ژوان شن سفید با بهترین و جامع ترین خدمات گردشگری با ۱۶ سال سابقه به صورت آنلاین و حضوری در نظر دارد با ارائه کامل ترین تورهای داخلی و خارجی در بهترین هتل های موجود با خیالی آسوده یک رزرو لذت بخش با تجربه های فوق العاده را برایتان تداعی کند.

شما می توانید با سایت ژوان شن سفید با کمترین وقت به رزرو آنلاین پروازهای خارجی و داخلی با بهترین کیفیت و کمترین نرخ و حتی رزرو بهترین هتل ها در ایران و سراسر جهان در هر ساعت از شبانه روز اقدام بفرمایید. همکاران ما به صورت کاملا حرفه ای و با صبر و شکیبایی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره در اسرع وقت به شما مسافران عزیز می باشند.

  © Copyright - All rights reserved by jouantravel.com - Developed: MKDesign